Головна / Новини / Дитяча легка атлетика крокує містами Дніпропетровщини

Дитяча легка атлетика крокує містами Дніпропетровщини

08/02/2019

05 березня в м.Павлоград відбудеться безпрецедентна подія в сфері дитячого спорту. Вперше в Україні в школах невеликих міст України впроваджується соціальний проект «Дитяча легка атлетика за міжнародною  програмою IAAF в школах» . 

Основною компетенцією сьогодення є здоров’я. А здорова дитина- майбутнє країни! Прищепити бажання систематично займатися спортом, фізичними вправами головна задача вчителів фізичного виховання, тренерів.

Педагоги повинні шукати щось нове, креативне, інноваційне. Саме міжнародна програма «Дитяча легка атлетика» дозволяє знайти нові підходи до дітей в сфері спорту, розвити в них бажання займатись спортом, перетворити уроки в цікаву подію.

В України до проекту системно до сьогоднішнього дня були залучені лише школярі м.Дніпро і лише завдяки підтримці спонсора проекту компанії ПрАТ “ДТЕК Павлоградвуголь” вперше в Україні стало можливим закупити дорогі набори інвентарю дитячої легкої атлетики  для 23 шкіл невеликих міст та селищ, що знаходяться в м.Павлоград, Тернівка, селах и селищах Павлоградського та Петропавлівського районів. Проект орієнтовано на дітей 3-6 класів. Він   має декілька етапів : навчання та сертифікація вчителів фізичного виховання, знайомство з проектом на уроках в школах, проведення шкільних , районних та обласних змагань, постійна підтримка Федерацією легкої атлетики.

5 березня заплановано старт проекту в школах Західного Донбасу, який перетвориться на свято спорту.

На базі Павлоградської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 12 Павлоградської міської ради Дніпропетровської обл. відбудеться підписання меморандуму щодо впровадження проекту «Дитяча легка атлетика» між Федерацією легкої атлетики Дніпропетровської області та ДТЕК Павлоградвуголь, вручення наборів представникам 23 шкіл, навчально-показове  знайомство дітей з інвентарем за участі кураторів проекту з м.Дніпро, відомих спортсменів-легкоатлетів , навчання та сертифікація викладачів шкіл.

Таким чином, Дніпропетровська область стає передовою областю в сфері впровадження міжнародної програми дитячої легкої атлетики в школах України.

 

Cпонсори і партнери

Iнші статті

В Днепре прошел финал соревнований «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF» сезона 2018-2019.

12 мая в 11:00 на Фестивальном причале состоялся Фестиваль спорта «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF», который традиционно проводится в нашем городе уже 3-ий год. Организатором мероприятия выступает Федерация легкой атлетики Днепропетровской области при поддержке Днепровского городского совета в рамках программы «Днепр – спортивная столица». Особенностью этого года является то, что к днепровским школьникам впервые присоединились победители Фестиваля среди школ Западного Донбасса. Дети соревновались 8-ми видах программы, среди которых прыжки, метание, бег, эстафеты и др.

Лінія магазинів Eva - генеральний спонсор фестивалю спорта "Дитяча легка атлетика".

12 травня о 11.00 на Фестивальному причалі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».

12 травня, у Дніпрі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF». З кожного району м. Дніпро на Фестиваль приїдуть команди-переможниці районних змагань, а також переможці Фестивалю серед шкіл Західного Донбасу. Діти будуть змагатись за 8-ма видами програми в стрибках, метанні, бігу, естафетах тощо.