Головна / Новини / Наступний етап проекту «Дитяча легка атлетика” для дітей Західного Донбасу розпочинається!

Наступний етап проекту «Дитяча легка атлетика” для дітей Західного Донбасу розпочинається!

04/04/2019

5 квітня відбудеться другий етап соціального проекту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF в школах» в школах Західного Донбасу.

Завдяки меморандуму про співпрацю Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та компанії ДТЕК понад 10 тисяч школярів Західного Донбасу з березня 2019 року мають змогу займатися на принципово нових уроках фізкультури, а також брати участь у районних та обласних змаганнях.

У змаганнях за програмою в рамках другого етапу проекту візьмуть участь 10 шкіл м. Павлоград, 200 школярів. Команди-переможці шкільних змагань будуть змагатися у двох вікових категоріях – серед 3-4 класів та серед 5-6 класів для виходу на 3 етап програми.

Команди змагатимуться за 7-ма видами програми, які включають стрибки, метання, біг, естафети. А в бігу на витривалість діти зможуть пробігти з професійними спортсменами, які завітають до них у гості. І гості справді відомі і зіркові:

Ярослава Магучих – переможниця юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі , рекордсменка Європи серед юніорів, найкраща легкоатлетка України

Катерина Анісімова – неодноразова чемпіонка України, учасниця Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі.

Дівчата разом з дітьми будуть проходити локації і надавати поради юним спорстменам.

Свято розпочнеться об 11.00 на ФСК ім. Шкуренко., вулиця Сергія Корольова Організатором заходу є Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області за підтримки відділу освіти Павлоградської міської ради. Генеральний спонсор – ПРАТ  «ДТЕК Павлоградвугілля».

Cпонсори і партнери

Iнші статті

В Днепре прошел финал соревнований «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF» сезона 2018-2019.

12 мая в 11:00 на Фестивальном причале состоялся Фестиваль спорта «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF», который традиционно проводится в нашем городе уже 3-ий год. Организатором мероприятия выступает Федерация легкой атлетики Днепропетровской области при поддержке Днепровского городского совета в рамках программы «Днепр – спортивная столица». Особенностью этого года является то, что к днепровским школьникам впервые присоединились победители Фестиваля среди школ Западного Донбасса. Дети соревновались 8-ми видах программы, среди которых прыжки, метание, бег, эстафеты и др.

Лінія магазинів Eva - генеральний спонсор фестивалю спорта "Дитяча легка атлетика".

12 травня о 11.00 на Фестивальному причалі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».

12 травня, у Дніпрі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF». З кожного району м. Дніпро на Фестиваль приїдуть команди-переможниці районних змагань, а також переможці Фестивалю серед шкіл Західного Донбасу. Діти будуть змагатись за 8-ма видами програми в стрибках, метанні, бігу, естафетах тощо.