Головна / Новини / Спонсор проекту “Дитяча легка атлетика”- компанія ДТЕК

Спонсор проекту “Дитяча легка атлетика”- компанія ДТЕК

08/02/2019

5 березня 201 в м.Павлоград буде підписано меморандум про співробітництво між Федерацією легкої атлетики Дніпропетровської області та ПрАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” . Даним меморандумом сторони домовляться про ровиток проекту “Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF” в школах м.Павлоград, Тернівка, Павлоградського та Петропавлівського районів. Компанія стала спонсором проекту в Західному Донбасі, завдяки чому було закуплено вартісний інвентар для шкіл. Набори дитячої легкої атлетики безпечні для дітей , яскраві та цікаві і дозволяють ознайомитись з 30 видами легкої атлетики, а також засостовувати його під час знайомства з ігровими видами спорту, баскетболу, футболу та інших видів.

Завдяки спонсорству компанії ПрАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” до міжнародного проекту долучиться більше 10 тис школярів віком від 6 до 13 років.  В Федерації легкої атлетики впевнені – такі кроки обовязково запалять нових зірочок на спортивному небосхилі. Ну, а в компанії “ДТЕК” точно знають – “Здорова дитина – майбутнє країни!”

Cпонсори і партнери

Iнші статті

В Днепре прошел финал соревнований «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF» сезона 2018-2019.

12 мая в 11:00 на Фестивальном причале состоялся Фестиваль спорта «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF», который традиционно проводится в нашем городе уже 3-ий год. Организатором мероприятия выступает Федерация легкой атлетики Днепропетровской области при поддержке Днепровского городского совета в рамках программы «Днепр – спортивная столица». Особенностью этого года является то, что к днепровским школьникам впервые присоединились победители Фестиваля среди школ Западного Донбасса. Дети соревновались 8-ми видах программы, среди которых прыжки, метание, бег, эстафеты и др.

Лінія магазинів Eva - генеральний спонсор фестивалю спорта "Дитяча легка атлетика".

12 травня о 11.00 на Фестивальному причалі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».

12 травня, у Дніпрі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF». З кожного району м. Дніпро на Фестиваль приїдуть команди-переможниці районних змагань, а також переможці Фестивалю серед шкіл Західного Донбасу. Діти будуть змагатись за 8-ма видами програми в стрибках, метанні, бігу, естафетах тощо.