Головна / Новини / Відбулися змагання “Весела легка атлетика” 2 -го етапу для шкіл м.Павлоград

Відбулися змагання “Весела легка атлетика” 2 -го етапу для шкіл м.Павлоград

05/04/2019

5 квітня відбулися змагання у м. Павлоград на базі ФСК ім. Шкуренка в рамках другого етапу соціального проекту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF в школах» в школах Західного Донбасу.

Організатором заходу є Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області за підтримки відділу освіти Павлоградської міської ради. Генеральний спонсор – ПРАТ  «ДТЕК Павлоградвугілля».

Завдяки меморандуму про співпрацю Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та компанії ДТЕК понад 10 тисяч школярів Західного Донбасу з березня 2019 року мають змогу займатися на принципово нових уроках фізкультури, а також брати участь у районних та обласних змаганнях.

У змаганнях взяли участь 200 учнів з 10 шкіл м. Павлоград, команди-переможці шкільних змагань змагалися для виходу на 3 етап програми у двох вікових категоріях – серед 3-4 класів та серед 5-6 класів за 7-ма видами програми, які включають стрибки, метання, біг та естафети.

На заході була присутня президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області Марина Філатова, яка привітала учасників змагань, побажала їм успіхів, а  також надихала та підтримувала на різних локаціях.

“Всі ми знаємо, що у кінцевому результаті переможе спорт!”- зазначила представник генерального спонсора ПРАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” Олена Коновалова.

Наприкінці змагань діти взяли участь у забігу на витривалість з професійними спортсменками – українською легкоатлеткою, що спеціалізується зі стрибків у висоту, чемпіонкою Європи серед юнаків, рекордсменкою світу у віковій групі до 18 років Ярославою Магучих та фіналісткою Чемпіонату Європи, багаторазовою чемпіонкою України у  бігу з перешкодами та бігу на витривалість Катериною Онісімовою, які завітали до учасників змагань у гості.

За результатами змагань серед шкіл м. Павлограда, у віковій категорії серед 3-4 класів посіли:

1 місце – ЗОШ № 1.

Вітаємо переможців та чекаємо на Фестивалі в рамках 3го етапу програми вже 19 квітня!

Cпонсори і партнери

Iнші статті

В Днепре прошел финал соревнований «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF» сезона 2018-2019.

12 мая в 11:00 на Фестивальном причале состоялся Фестиваль спорта «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF», который традиционно проводится в нашем городе уже 3-ий год. Организатором мероприятия выступает Федерация легкой атлетики Днепропетровской области при поддержке Днепровского городского совета в рамках программы «Днепр – спортивная столица». Особенностью этого года является то, что к днепровским школьникам впервые присоединились победители Фестиваля среди школ Западного Донбасса. Дети соревновались 8-ми видах программы, среди которых прыжки, метание, бег, эстафеты и др.

Лінія магазинів Eva - генеральний спонсор фестивалю спорта "Дитяча легка атлетика".

12 травня о 11.00 на Фестивальному причалі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».

12 травня, у Дніпрі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF». З кожного району м. Дніпро на Фестиваль приїдуть команди-переможниці районних змагань, а також переможці Фестивалю серед шкіл Західного Донбасу. Діти будуть змагатись за 8-ма видами програми в стрибках, метанні, бігу, естафетах тощо.