Новини

Головна / Новини

В Днепре прошел финал соревнований «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF» сезона 2018-2019.

12 мая в 11:00 на Фестивальном причале состоялся Фестиваль спорта «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF», который традиционно проводится в нашем городе уже 3-ий год. Организатором мероприятия выступает Федерация легкой атлетики Днепропетровской области при поддержке Днепровского городского совета в рамках программы «Днепр – спортивная столица». Особенностью этого года является то, что к днепровским школьникам впервые присоединились победители Фестиваля среди школ Западного Донбасса. Дети соревновались 8-ми видах программы, среди которых прыжки, метание, бег, эстафеты и др.

читати більше

Лінія магазинів Eva – генеральний спонсор фестивалю спорта “Дитяча легка атлетика”.

читати більше

12 травня о 11.00 на Фестивальному причалі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».

12 травня, у Дніпрі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF». З кожного району м. Дніпро на Фестиваль приїдуть команди-переможниці районних змагань, а також переможці Фестивалю серед шкіл Західного Донбасу. Діти будуть змагатись за 8-ма видами програми в стрибках, метанні, бігу, естафетах тощо.

читати більше

Представляємо нашого партнера MYplay та KIDDISVIT!

На переможців Фестивалю спорту "Дитяча легка атлетика" чекатимуть чудові подарунки від MYplay та KIDDISVIT – яскраві та ароматні набори гелевих ручок і слаймів Scentos! Хто ще не чув? Scentos – це справжній вибух ароматів! Малюнок стає не лише яскравим, а ще й неймовірно приємно пахне. Слайми Scentos приємні на дотик, не липнуть до рук і не лишають масних слідів. Їх можна розтягувати та жамкати знову і знову!

читати більше

Солодкий спонсор Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області компанія «АВК» вже другий рік поспіль підтримує наших спортсменів!

читати більше

Відбулися фінальні змагання «Весела легка атлетика» 3-го етапу серед шкіл Західного Донбасу

читати більше
Показати більше