Головна / Новини / Міжнародний проект “Дитяча легка атлетика”для дітей Західного Донбасу від ДТЕК та ФЛАДнО

Міжнародний проект “Дитяча легка атлетика”для дітей Західного Донбасу від ДТЕК та ФЛАДнО

07/03/2019

Вперше в Україні в школах невеликих міст України впровадять соціальний проект «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF в школах». Завдяки меморандуму про співпрацю Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та компанії ДТЕК понад 10 тисяч школярів Західного Донбасу будуть займатися на принципово нових уроках фізкультури. А згодом ще й брати участь у районних та обласних змаганнях.

«Для нас дуже мало є курсів підвищення кваліфікації, в основному з психології та педагогіки, а зараз з’явилася чудова можливість дізнатися щось новеньке, – каже Тетяна Сердюкова, вчитель фізкультури Павлоградської школи №9. – В нашій школі 1300 учнів, вони дуже активні. Ми із задоволенням будемо займатися з ними легкою атлетикою. Впевнена тут байдужих вчителів немає і ми успішно пройдемо сертифікацію».

На допомогу вчителям прийшла міжнародна програма «Дитяча легка атлетика». Вона дозволила знайти нові підходи до дітей, розвити в них бажання займатись спортом, перетворити уроки на цікаву подію.

«Дуже сподобалися інструменти, кидали, стрибали, бігали з перешкодами. Тепер буду тренуватися ще більше, хочу стати знаменитим спортсменом», – каже Стас, учень 3 класу.

«Сьогодні стрибали навіть по-іншому, у мене таке враження, як в ігрову кімнату мене батьки привели, урок не схожий на урок. Я тепер буду першою в усіх естафетах», – підтримує враження однокласника Софія.

Програма орієнтована на дітей 1-6 класів, а інвентар можна застосовувати для занять фізичною культурою і дорослими школярами. Проект має декілька етапів: навчання та сертифікація вчителів фізичного виховання, знайомство з проектом на уроках в школах, проведення шкільних, районних та обласних змагань, постійна підтримка Федерацією легкої атлетики. За допомогою спеціальної сумки-набору, в якій знаходиться різний інвентар для занять дитячою легкою атлетикою,  учні познайомляться з теорією і через практику дізнаються 30 видів легкої атлетики.

«В Україні до проекту до сьогоднішнього дня були залучені лише школярі міста Дніпро. А відтепер, завдяки підтримці компанії ДТЕК, вперше стало можливим закупити дорогі набори інвентарю для 23 шкіл невеликих міст та селищ, що знаходяться в м. Павлоград, Тернівка, Павлоградського та Петропавлівського районів. Таким чином, Дніпропетровська область стане передовою областю в сфері впровадження міжнародної програми дитячої легкої атлетики в школах України. У нас великі плани, адже ми виховуємо здорове майбутнє України!», – зазначила Марина Філатова, президент ФЛАДнО.

5 березня відбулося підписання Меморандуму щодо впровадження проекту «Дитяча легка атлетика» між Федерацією легкої атлетики Дніпропетровської області та ДТЕК Павлоградвугілля. Під час події представникам 23 шкіл вручили набори та провели навчально-показове  знайомство дітей з інвентарем за участі кураторів проекту з м. Дніпро та спортсменів-легкоатлетів.

«Так сталося, що в Україні спортом займаються лише близько 20% дітей. Насамперед, це пов’язано з недофінансуванням спортивної інфраструктури. До того ж, всі звикли до фізкультури радянського зразка, а сьогодні дітей важливо зацікавити так, щоб вони забули про гаджети. Так, ми промислове підприємство і на перший погляд не маємо відношення до виховання дітей. Але ми розуміємо, що у своєму регіоні саме ДТЕК Павлоградвугілля є точкою опори для держави. Такі проекти – наш особистий вклад у розвиток України», – прокоментував Сергій Воронін, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля.

Довідка

ДТЕК Енерго – операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Додаткова інформація: www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

Cпонсори і партнери

Iнші статті

В Днепре прошел финал соревнований «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF» сезона 2018-2019.

12 мая в 11:00 на Фестивальном причале состоялся Фестиваль спорта «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF», который традиционно проводится в нашем городе уже 3-ий год. Организатором мероприятия выступает Федерация легкой атлетики Днепропетровской области при поддержке Днепровского городского совета в рамках программы «Днепр – спортивная столица». Особенностью этого года является то, что к днепровским школьникам впервые присоединились победители Фестиваля среди школ Западного Донбасса. Дети соревновались 8-ми видах программы, среди которых прыжки, метание, бег, эстафеты и др.

Лінія магазинів Eva - генеральний спонсор фестивалю спорта "Дитяча легка атлетика".

12 травня о 11.00 на Фестивальному причалі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».

12 травня, у Дніпрі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF». З кожного району м. Дніпро на Фестиваль приїдуть команди-переможниці районних змагань, а також переможці Фестивалю серед шкіл Західного Донбасу. Діти будуть змагатись за 8-ма видами програми в стрибках, метанні, бігу, естафетах тощо.