Головна / Новини / 12 травня о 11.00 на Фестивальному причалі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».

12 травня о 11.00 на Фестивальному причалі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».

07/05/2019

Третій рік поспіль Фестиваль проводиться серед школярів м. Дніпро. Особливістю цього року є те, що до дніпровських школярів вперше приєднаються переможці Фестивалю серед шкіл Західного Донбасу. З кожного району м. Дніпро на Фестиваль приїдуть команди-переможниці районних змагань. Діти будуть змагатись за 8-ма видами програми в стрибках, метанні, бігу, естафетах тощо. Також на учасників чекає розважальна програма в зоні відпочинку.

Вперше перед Фестивалем діти підтримають, нададуть наснаги та мотивації учасникам забігу Long Training, що передує Interpipe Half Marathon, на Фестивальному причалі з 10 до 11 години.

Допомагати, мотивувати і давати майстер-класи на локаціях командам будуть відомі спортсмени нашого регіону, які вже досягли певних висот, а також Президент Федерації легкої атлетики м. Дніпро та Дніпропетровської області – Марина Філатова.

У день Фестивалю також святкується День матері. З цього приводу генеральний спонсор компанія «EVA» у рамках проекту «Клуб “Щаслива мама”» підготував для дітей та їхніх матусь багато розваг та подарунків.

Організатором заходу є Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області за підтримки управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Генеральний спонсор Фестивалю по м. Дніпро – компанія «EVA».

Спонсор Фестивалю по регіону Західного Донбасу – ПРАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».

Партнери – громадська організація «Старт Дніпро» та дитячий простір «MYplay».

Запрошуються всі бажаючі підтримати талановитих юних спортсменів!

Cпонсори і партнери

Iнші статті

В Днепре прошел финал соревнований «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF» сезона 2018-2019.

12 мая в 11:00 на Фестивальном причале состоялся Фестиваль спорта «Детская легкая атлетика по международной программе IAAF», который традиционно проводится в нашем городе уже 3-ий год. Организатором мероприятия выступает Федерация легкой атлетики Днепропетровской области при поддержке Днепровского городского совета в рамках программы «Днепр – спортивная столица». Особенностью этого года является то, что к днепровским школьникам впервые присоединились победители Фестиваля среди школ Западного Донбасса. Дети соревновались 8-ми видах программы, среди которых прыжки, метание, бег, эстафеты и др.

Лінія магазинів Eva - генеральний спонсор фестивалю спорта "Дитяча легка атлетика".

12 травня о 11.00 на Фестивальному причалі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF».

12 травня, у Дніпрі буде проведено Фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF». З кожного району м. Дніпро на Фестиваль приїдуть команди-переможниці районних змагань, а також переможці Фестивалю серед шкіл Західного Донбасу. Діти будуть змагатись за 8-ма видами програми в стрибках, метанні, бігу, естафетах тощо.